inne

poniedziałek, 08 czerwca 2009

Trochę to trwało, ale musiałam ochłonąć i pozbierać się... Czemu nie pisałam, nie dziergałam- teraz już wiem i Wam kochani mogę to zdradzić. Trochę boje się powiedzieć to głośno, aby nie stało się czasem samospełniającą przepowiednią. Ostatnia moja "niemoc twórcza" miała takie samo podłoże... Pamiętacie? Otóż tak- jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo Was przepraszam, że tak długo milczałam, ale naprawdę musiałam to sobie w łepetynie poukładać. Teraz już jakoś to przegryzłam i zabieram się za dzierganie. Idzie mozolnie, ale może już wkrótce zaprezentuję coś nowego.

10:11, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (13) »
czwartek, 12 marca 2009
... mnie dopadł, zaczęłam sweterek i cisza. Nie mam chęci i siły żeby go skończyć, to okropne!!!
21:45, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (9) »
niedziela, 01 lutego 2009
Miałyscie rację. "Nie ma tego złego co by na lepsze nie wyszło". Dostałam nową prace i to za wyższe pieniądze! Jestem przeszczęśliwa, a Wam wszystkim dziekuję za wszystkie słowa wsparcia!!!
09:51, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (23) »
środa, 14 stycznia 2009

JEŚLI CHCESZ ZAGŁOSOWAĆ NA MÓJ BLOG

WYŚLIJ SMS-a O TREŚCI

H00827

POD NUMER 7144

(koszt SMS-a to 1,22 zł z Vat)

23:46, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (2) »
środa, 07 stycznia 2009

Zgłosiłam i ja swojego bloga do konkursu- tak, dla poprawy nastroju..

Baner w zakładkach. Zapraszam!!!

10:10, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (2) »
wtorek, 06 stycznia 2009

Dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Pewnie niektóre z was wiedzą, że pracuję na stanowisku przedstawiciela medycznego w dużym zachodnim koncernie. Jestem zatrudniona przez firmę zewnętrzna na kontrakcie (do 2017 roku). Pójście do Sadu Pracy nic nie zmieni. Koncern jest obstawiony prawnikami, z którymi ciężko jest wygrać, do tego charakter pracy- w której można człowieka zwolnić "za nic", bo zawsze się znajdzie jakiś powód... Postawiono mnie przed faktem- albo odchodzę na mocy porozumienia stron z 2 miesięczną odprawą, albo oni się mnie pozbędą. Wybrałam porozumienie, bo zawsze zyskuje te 2 miesiące. W sądzie takie sprawy toczą się latami (kolega właśnie zamknął sprawę toczącą się 4 lata), a ja nie mam tego czasu :-(((.

bw-k Z tym chronieniem matki po macierzyńskim nie jest tak do końca OK. Bo owszem mogę wrócić do pracy, ale mogę dostać wypowiedzenie za dzień lub dwa i to z podaniem całkiem bzdurnego powodu.

kasia_1011 Niestety urlop wychowawczy nie wchodzi w grę. Niestety to ja i moja pensja była podstawą naszego budżetu domowego. Męża pensja niestety nam nie wystarczy.

Najbardziej boli mnie to, że cały czas byłam zapewniana jak wartościowym jestem pracownikiem. Realizowałam plany w 114-119%, odbierałam najwyższe premie w zespole, a do tego jeszcze w grudniu (już będąc na zwolnieniu lekarskim) dostałam sporą podwyżkę. Jak to określiła szefowa- "bo bardzo jestem z Ciebie zadowolona". A teraz po ponad roku mojej nieobecności ona " nie widzi naszej dalszej współpracy"... To smutne... Moja zastępczyni okazała się lepsza!

"Szarpiemy" się tak od października, ale ja głupia cały czas miałam nadzieję, że się ułoży... Teraz słyszę tylko wiele gorzkich słów pod swoim adresem i coraz to nowe powody, dla których trzeba się mnie pozbyć... Jestem już tym wszystkim bardzo zmęczona...

20:22, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (9) »
niedziela, 04 stycznia 2009
Nienajlepiej zaczął się dla mnie ten rok... W Sylwestra o godzinie 13 zadzwoniła szefowa, z "super informacją", że nie przyjmie mnie z powrotem do pracy!!! A miałam wrócić od 5 stycznia. To tak na "dobry" początek Nowego Roku!!! Ach, żeby ją... Jak słyszę o polityce prorodzinnej i o tym, że prawo chroni matki wracające po urlopie macierzyńskim to mnie skręca!!! Mam nadzieję, że szybko się otrząsnę i coś sobie znajdę... Trzymajcie kciuki!!!
21:28, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (13) »
środa, 24 grudnia 2008

Wszystkim zaglądającym na nadchodzące Święta skaładam najserdeczniejsze życzenia- zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt oraz spełnienia wszelkich marzeń na Nowy 2009 Rok

02:17, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (8) »
sobota, 06 grudnia 2008
Zmieniłam "skórkę" bloga... Tamta jakoś mi się nie podobała, bo pewna część liter we wpisach była niewidoczna, a ja komputerowy głąb, nie potrafiłam tego poprawić... Mam nadzieję, że tak też Wam się spodoba i nadal będziecie do mnie zaglądać.
00:01, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 03 listopada 2008

Wczaraj chcąc sie zalogować do własnego bloga, dowiedziałam się, że takowy nie istnieje i mogę sobie założyć podobny pod tym adresem... Dziś nie ma mnie w wyszukiwarce Blox-a...

Hmmm...

10:09, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (9) »
 
1 , 2 , 3 , 4
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page