Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
środa, 27 sierpnia 2008

WWW.DZIANAMAFIA.PL
ZAPRASZAMY ! ! ! Już niebawem ruszy pełną parą - to więcej niż galeria rękodzielnicza - to prawdziwa dziewiarska rodzina gromadząca ludzi z całej Polski - znajdziecie tam dzieła wszelakie stworzone przy pomocy technik dziewiarskich, począwszy od skarpetek poprzez wystrój wnętrz a skończywszy na zabawkach, to się w głowie nie mieści to jest prawdziwa DZIEWIARSKA MAFIA !!!!!!!!!Zainteresowanych współpracą zapraszamy na forum:
DZIEJE SIĘ ::

19:51, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (2) »
wtorek, 19 sierpnia 2008

15 sierpnia mój blog "obchodził" swoje 2 urodziny. Do tej pory zajrzało tu 283.250 osób. W ciągu ostatniego miesiąca poza gośćmi z Polski byli tu odwiedzający z 39 krajów świata!

 BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM W PRZYSZŁOŚCI!!!

 A jeśli chodzi o robótki... Zabrałam się za przerabianie białej Kornelii. I szlag mnie trafia! Najpierw zaczęłam z niej robić spódnicę, ale sprułam. Potem był sweterek z lipcowej "Małej Diany", ale nie podobał mi się. Tu nawet zachowała się fotka z fragmentem owej wypociny!

 

Więc zaczęłam robić Brunhildę... Najpierw zrobiłam zbyt dużo motywów, potem po konsultacji z Dagny zmniejszyłam, ale nagle okazało się, że zupełnie straciłam do niej zapał!!!!

Jestem zła! Dziergam już tydzień i efektów nie widać. Ale juz zaczęłam robic kolejną rzecz, ale to narazie tajemnica. Teraz zdradzę tylko, że będzie z elementów...

11:54, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (18) »
czwartek, 07 sierpnia 2008

Niestety to co pokazałam w ostatnim wpisie sprułam. Nie podobało mi się i tyle, a włóczkę zamierzałam wykorzystać inaczej. Ale bez obaw sweterek z koła jest zaczęty i na pewno do jesieni skończę. Tymczasem na dworze upały, więc powstają kolejne ciuszki letnie.

Tak jak obiecałam... Jest sukienka! Musze przyznać nieskromnie, że dawno nie byłam tak zadowolona ze swojego dzieła. Wzór podpatrzony na Osince i zmodyfikowany według własnych potrzeb i upodobań. 400g Kornelii i szydełko 3,0 - oto cała filozofia... Jak Wam się podoba?

A tu jeszcze zbliżenie wzoru...

23:53, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (25) »
poniedziałek, 04 sierpnia 2008

Miałam zrobić sobie sukienkę z koła... Taki był jej początek...

 

Niestety nie wyglądało to najlepiej. Moja figura (po ciąży), wciąż pozostawia jeszcze wiele do życzenia. A sukienka choć ładna i bardzo ciekawa, niestety wymaga raczej nienagannych kształtów. Cóż.................. :-(  Ale jeszcze jej nie odpuszczam!!! Nie poddam się i kiedyś znowu się za nią zabiorę.

Tymczasem zaczęłam inną sukienkę, wersja bardziej "maskująca". Robótka jest już na finiszu i jeśli wszystko pójdzie dobrze powinnam się nią pochwalić jeszcze w tym tygodniu.

23:22, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (2) »
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page