Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
piątek, 18 lipca 2008

Kilka dni temu odebrałam maila z zapytaniem, czy mogłabym zrobić Pani na zamówienie szydełkowe serduszko, takie wysokości ok 10-15 cm. No i pytanie: "Jaka będzie jego cena?". Odpisałam, że mogę się podjąć, ale ponieważ wciąż jeszcze nie potrafię wyceniać własnej pracy zaproponowałam, aby cenę wyznaczyła osoba zamawiająca. W kilka godzin później miałam odpowiedź, że Pani jest nadal zainteresowana, jednak cenę mam wyznaczyć sama. Tak więc wyznaczyłam cenę i dodatkowo wysłałam kilka przykładowych zdjęć, żeby Pani wybrała takie, które najbardziej będzie jej odpowiadało... Minął prawie tydzień i cisza.... Jestem zła! I  nie dlatego, że zamówienie przepadło    (i tak mam co robić!), ale z powodu takiej ignorancji. Podejrzewam, że Pani nie pasowała cena... Ale do cholery! trochę kultury! Szybko bowiem pisze się maile z prośbą o wzór, wysłanie schematu czy prośbą o wykonanie czegoś na zamówienie. Ale jak niektórym tak ciężko przychodzi wysłanie zwykłego "dziękuję" czy "niestety cena jest za wysoka, ale dziękuję za poświęcony czas"!

A swoja drogą, na ile można wycenić zrobienie takiego serduszka? Pytam tak z ciekawości, może wreszcie się czegoś nauczę...

 

12:01, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (16) »
czwartek, 10 lipca 2008

Czytając blog Dagny często podziwiam ją za lekkie "pióro" oraz to jak pięknie i poetycko nazywa swoje prace. Postanowiłam więc pójść Jej śladem... (mam nadzieję, że nie będzie mieć mi tego za złe).

Tak więc po raz kolejny dzieki uprzejmości mojego synka, zrobiłam tunikę. SEN NOCY LETNIEJ powstał na specjalne zamówienie mojej mamy. Poszło szybko, bo to już druga tunika tego rodzaju. Zużyłam niecałe 300g Kornelii, karczek szydełkiem 3,0 a reszta na 3,5.

 

Ostatnio skończyłam także kapelutek z beżowej Kornelii,ale zanim go pokażę muszę upolować jakiegoś nieszczęśnika do zdjęcia...

A teraz mam na "tapecie" sukienkę z koła. Trzymajcie kciuki żeby wyszła!!!

12:26, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (10) »
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page