Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
poniedziałek, 19 maja 2008

Podobało mi się od dawna. Potem na swoim blogu podobne pokazała Jola. Zbierałam się i zbierałam, a w końcu nadarzyła się okazja. Potrzebowałam szybkiego i szykownego prezentu na imieniny koleżanki... No i jest! Wystarczyło 150g włóczki Carla Red Heart Coats (55% bawełny, 45% akrylu; 50g/140m) i szydełko 4,0.

Właśnie zamierzałam dodać zdjęcie i opis na FF a tam niespodzianka... Podobne właśnie wczoraj zrobiła Dagny, tyle tylko, że moje jest bez orginalnych frędzli.

13:03, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (12) »
czwartek, 15 maja 2008

Obserwowałam z zaciekawieniem jak na kolejnych blogach pojawiają się coraz to piękniejsze sweterki, czapeczki i buciki dla maluszków. Ja swojego Maleństwa spodziewam się lada moment, postanowiłam na razie dać spokój sweterkom, bo przy takiej pogodzie pewnie poleżałyby tylko w szafie... Postanowiłam zrobić Adasiowi kocyk. Ostatnio niestety znowu czuje się nienajlepiej i już obawiałam się, że nie uda mi się skończyć przed pojawieniem się malucha. Jednak udało się!!!

Robiłam szydełkiem 3,5 i zużyłam 450g włóczki Jeans Yarn Art (55% bawełny, 45% PAC; 50g/160m ). Myślę, że taka włóczka i ten wzór świetnie sprawią się w cieplejsze letnie dni... Mam nadzieję, że Maleństwo będzie zadowolone....

15:57, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (11) »
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page