Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
niedziela, 27 maja 2007

Zakwitły! i jestem z nich bardzo dumna. Te krwisto czerwone to odmiana Red Lion, a te z białym wypełnieniem środka kielicha to Minerwa.

A to kompozycja z mojej ukochanej eustomy (miałam ją w wiążance ślubnej), którą dostałam po zakończonej wczoraj konferencji. Prawda, że cudowna....

22:01, magdalenam1975 , inne
Link Komentarze (5) »
wtorek, 15 maja 2007

Taki mały przerywnik przed kolejna "poważną" robótką. Moja Ania ma prawdziwego bzika na punkcie koni, już od dłuższego czasu byłam nagabywana, żeby coś takiego zrobić. Teraz dzieki uprzejmości Steewka z FF miałam opis i konik gotowy...

21:13, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (8) »
sobota, 12 maja 2007

Świeżutka…. Dosłownie przed chwileczką skończyłam zszywanie. Szybciutko zrobiłam zdjęcia, bo jutro bluzeczka zostanie przekazana do nowej właścicielki. Zrobiłam ja dla koleżanki w prezencie imieninowym. Mam nadzieję, że się ucieszy i że bluzeczka będzie się podobać.

Zrobiłam ją z bawełny zakupionej na Allegro. Poszło ok. 250 g, a robiłam szydełkiem 5,0.

 

19:55, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (12) »
wtorek, 08 maja 2007

Moja kochana Babcia podarowała mi, kilka dni temu, całe 2 kg prawdziwej owczej wełny. Jest przecudna, gruba, 100% naturana i co najważniejsze własnoręcznie przez Babcię zgręplowana i uprzędziona! Jestem więc teraz posiadaczka niebylejakiej wełny, no i sodkiego kłopotu pt: "Co z niej zrobić?".

O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page