Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
wtorek, 29 kwietnia 2008

Dziś byłam znowu w szpitalu na badaniach. Może nie jest lepiej, ale napewno nie jest też gorzej- a to już dobra wiadomość!!! Od razu poprawił mi się humor i teraz naprawde wierzę, że będzie dobrze! Wam wszystkim dziękuję przy okazji za miłe słowa i otuchę, której mi dodawałyście!!!!!!!!!!! DZIĘKI!!!!

 A w kwestii robótek.... Po zrobieniu kardiganu zostało mi jeszcze 200g Jeans Yarn Art . Szkoda żeby przeleżała w szafie, więc zaproponowałam właścicielce zrobienie prostego topu. W ten sposób z kardiganu i topu powsał "bliźniak".

 Topik...

i "bliźniak" w całej swej okazałości

22:21, magdalenam1975 , druty
Link Komentarze (8) »
czwartek, 24 kwietnia 2008

No i doigrałam się!!! Jakiś czas temu ubzdurałam sobie, że fajnie byłoby pojechać do SPA. Tak jeszcze przed urodzinami Adasia, odpoczne, nabiore sił- pomyślałam.... No i mam! Pojechaliśmy w ubiegły weekend. Teraz nie moge sobie podarować, że nie spytałam wcześniej lekarza o zgodę. W sobotę po pobycie na basenie, jacuzzi i w kapieli solankowej o mało nie umarłam. Źle czułam sie także w niedzielę i poniedziałek, a już we wtorek dostałam skierowanie do szpitala. Okazało się , że mam spore rozwarcie i do tego podejrzenie o cholestazę. Niestety głupota ludzka nie wybiera!!! Teraz pozostaje mi tylko modlić się o szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie ciąży... Oby do 15 czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla ukojenia nerwów w nocy z wtorku na środe zdążyłam jeszcze zrobić Ani wiosenną czapeczkę...

20:41, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (8) »
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page