Kategorie: Wszystkie | druty | inne | prośby o wzory | szydełko | szydełkowo-drutowe
RSS
niedziela, 30 marca 2008

Tym razem chciałam zaprezentować moja najnowszą spódnicą. Troszkę potrwa zanim ją założe, ale jestem pełna nadziei, że tak się kiedyś stanie. W końcu nie będę całe życie chodzić w ciąży!!!

Bawełna zdobyta za bezcen na Allegro i szydełko 3,5. Schematy wzorów zaczerpnięte z kilku różnych spódnic krążących po necie (są w tym albumie http://picasaweb.google.pl/magdalenam1975/SpDnice ).

18:46, magdalenam1975 , szydełko
Link Komentarze (20) »
piątek, 14 marca 2008

Jeszcze cieplutki. Dopiero skończyłam zszywanie i już śpieszę, aby pokazać swój najnowszy wyrób. Tym razem to kardigan robiony na zamówienie. Włóczka Yarn Art Jeans (55% bawełna, 45% PAC; 50g/160m; zalecane druty 3,5). Zrobiony według opisu podanego w Sabrinie 1/2008, na drutach 3,75, na całość w rozmiarze 34/36 poszło 300g włóczki.

I jeszcze słowo na temat Yarn Art Jeans.

Od dawna przyglałam się tej włóczce w pasmanteriach internetowych. Bardzo mi się podobała, ale dopiero jak dostałam ją na zrobienie sweterka... Muszę przyznać, że jestem nią zachwycona. Szczególnie mocno polecam. Świetnie się z niej robi, wyrób jest miękki, a jednoczenie ma ten "ciężar" bawełny. Myślę, że świetnie nadała by się na letnie bluzeczki i spódniczki. Ale wypróbujcie sami!

16:14, magdalenam1975 , druty
Link Komentarze (10) »
O autorze
Zakładki:
Autor
Blogi robótkowe
Blogi ze świata
Gazetowe blogi grupowe
Moje prace-album
Sklepy internetowe
To sie może przydać...
TU MOŻNA KUPIĆ KILKA MOICH PRAC
Ulubione strony robótkowe
Locations of visitors to this page